Embed

BURÇLARA GÖRE ERKEKLERİN YEMEK ALIŞKANLIĞI

 

 

Koç erkeği ve yemek
Koç erkeği için en gurme yemekleri yapsanız da nafile. Onun için kadından daha öte bir şey olmalısınız.

Boğa erkeği ve yemek
İşte karşınızda tüm zamanların yemek beğendirmesi en zor erkeklerin başkomutanı. Ağır ve ağdalı sofraların adamı Boğa, bu konuda Aslan ve Kova erkeğiyle güreş tutar ve her seferinde galip gelir.

İkizler erkeği ve yemek
Öncelikle rahat olun, İkizler yemek seçmez. Ama yemeğiniz kadar ne kadar havalı görünür, adı, sunumu, tadı ne kadar değişik olursa o kadar iyi. Lezzetinin şahane olmasına da gerek yok.

Yengeç erkeği ve yemek
Yengeç erkeği yemek ayırmaz, ama yediklerinde annesinin elinin değmişliğini arar. Hafızası da o kadar kuvvetlidir ki, hemen geri dönüşlerle karşılaştırma yapmaya başlayıverir.

Aslan erkeği ve yemek
Masraflı ve şıkırtılı şeylerin adamı Aslan, yemeklerin lezzetinin yanı sıra görünümlerinin de mükemmel olmasını arzular. Sofraya mutlaka pahalı bir çiçek koymayı unutmayın.

Başak erkeği ve yemek
Aslında size bu gece iki farklı tatlı, iki farklı çorba, iki farklı ana yemek yapmanızı önersek yeriydi. E bir Başak erkeğinin neyi niçin beğenmeyeceğini bilemezsiniz.

Terazi erkeği ve yemek
Bitmek bilmez iştahıyla tanınan Terazi erkeği pek de seçici olmayan mutfakların adamıdır. Her telden yemeğe bayılır. Bu onun iyi yemekten anlamaması anlamına gelmesin.

Akrep erkeği ve yemek
Akrep erkeği mutlaka etli yemek sever. Zeytinyağlılara çok düşkün değildir. Salata, pilav, meze hepsi kendi damak zevkine hitap etmelidir. Kaliteli içki sever.

Yay erkeği ve yemek
Çıkıntılık yapmayan, sorun çıkarmayan Yay erkeği, yemeklerinize muhtelemen uzun uzun yorum yapmayacaktır. Bu, yemeklerinizi beğenmediği anlamına gelmez, mesafesindendir.

Oğlak erkeği ve yemek
Yemek konusunda zevksiz ve gustosuz erkeklerin başında gelirler. Her türlü omlet, karışık mega boy sandviç, makarna, kızartma onlar için oldukça uygundur.

Kova erkeği ve yemek 

Maalesef bu gece Kova’nızın anlattıkları daldan budaktan, dereden tepeden olacak ama çok da takmayın. Siz sadece onun o ilginç zihnini ve midesini, leziz yemek ve diyaloglarınızla doldurmaya bakın.

Balık erkeği ve yemek

Balık erkeği, karnı ve iştahı doymazların başında gelir. Küçük bir test için etrafınıza bakın, hiç kuru bir Balık erkeği gördünüz mü? Balık ne kadar yem atsanız, o kadar yiyen lapiska misali oldukça iştahlıdır.

 

 

 

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !